Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Tamiri

10 yıllık tecrübe ile sahada bulunan profesyonel ekibimiz, bilgisayar teknik servis hizmetini kaliteli bir şekilde sunarak tüm müşterilere bilgisayar konusunda yardımcı olmaktadır. Alanında uzman ve uzun süredir bu sektörde olan teknik ekibimiz, 7 gün 24 saat hizmet vererek bilgisayar konusunda sınır tanımamaktadır.

 

Teknolojik aletlere bakım, onarım yapılmadığında ömürleri kısa sürmektedir. Uzun süredir bu sektörde bulunmamız, ve bilgisayar alanındaki teknik ve bilimsel yeteneğimiz sayesinde bilgisayarınızda oluşan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturup teslimatını sağlıyoruz. Bu kapsamda, bize farklı iletişim kanalları ile ulaşarak bilgi vermeniz yeterlidir. Bundan sonra, teknik ekibimiz hızlı bir şekilde belirtmiş olduğunuz konuma gelerek bilgisayarınızı problemin durumuna göre bulunduğunuz yerde ya da ofisimizde sorunu çözüp size teslim edecektir.

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetimiz

Bilgisayarınızda olası bir bozulma durumunda hızlı bir şekilde konumunuza gelerek profesyonel bir şekilde bilgisayarlarınızı tamir edip teslimini sağlamaktayız. Bu hizmetten yararlanmak kurumsal ya da bireysel olmanız fark etmemektedir. Her müşterimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan Natron Bilgisayar, bilgisayar alanındaki farklı uzman personeller ile çalışarak her müşterinin bilgisayar problemini kısa sürede çözmeyi hedeflemektedir.

 

Bilgisayarda oluşabilecek her türlü sorun için yanınızda bulunan ekibimiz şu hizmeti müşterilerine sağlamaktadır:

  • Bilgisayarların bakım, onarım çalışmaları
  • Sunucu kurulumu ve teknik detayların yapılması
  • Donanım, eklenti güncellemeleri
  • Format, yedekleme, kurulum sorunlarını giderme
  • Bilgisayarın açılmaması, açılırken farklı hataların ekrana yansıması, yavaş açılması
  • Bunun gibi tüm sorunlarınız için Natron Bilgisayar daima hizmet sağlamaktadır.

Hizmet Kalitemizden Yararlanmak İçin

10 yıldan fazla süredir ve alanında uzman kadrosu ile hizmet sağlayan Natron Bilgisayara farklı iletişim türleri ile ulaşabilirsiniz. İsterseniz www.natronbilgisayar.com internet adresimiz üzerinden bilgi alıp form doldurarak, isterseniz 0216 396 68 69 telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Kısa sürede firmamız tarafınıza gelerek yerinde ya da Natron Bilgisayar ofisinde inceleyerek cihazınızı kısa sürede teslim edecektir.

 

Bilgisayarınız markalı ya da markasız olması bizim çalışma prensiplerimiz için fark etmemektedir. Müşterinin her türlü bilgisayar ve bilgisayarlarına hizmet sağlamak vizyonumuz arasında bulunmaktadır.