Kartuş Ve Toner Dolumu

Kartuş ve Toner Dolumu

Yerinde Teknik Servis İmkanı

İstanbul’un her yerine hizmet sağlayan firmamız, kartuş & toner dolumu ile müşterilerin adeta ‘yazıcı kanseri’ dediğimiz soruna yardımcı olmaktadır. En iyi kartuşları kullanan firmamız, modern bir şekilde ve profesyonel ekibimizin desteği ile toner dolumu yapmaktadır.

 

Müşterilerin teknik servis konusunda olduğu kadar kartuş ve toner dolumu sırasında da yanında olan Natron Bilgisayar, gerekli incelemeler sonrası yazıcıda oluşan kartuşun bitmesi ya da toner dolması hizmeti başarılı şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin hassasiyetini anlayan ekibimiz, uzun yıllardır bu sektörde olmanın verdiği avantaj ve profesyonel ekip ile iş bitirmesi nedeniyle hızlı şekilde sorununuzu çözüme kavuşturacaktır.

Kartuş ve Toner Dolumu

Farklı Renk Kartuşlar

Natron Bilgisayar olarak müşterilerimizin isteğine kulak vermekteyiz. Bu kapsamda müşteriler renkli ya da siyah kartuş istediğinde kısa sürede dolum ya da yenisini yazıcıya ekleyerek müşterinin mağduriyetini ve problemini gidermekteyiz. Müşterinin çalıştığı yazıcının lazer ya da farklı model olması firmamız için önemli değildir. Her türlü hizmet sağlayan firmamız, tüm müşterilerimize profesyonel bir şekilde kartuş hizmeti sağlar.

 

Her yazıcı firması yazıcıdan ziyade donanımlardan para kazanmaktadır. Bundan dolayı, yazıcılarda kartuşlar çabuk bitmektedir ve müşterilerde kartuş aramaktadır. Müşterilerin kartuş aradığında akıllarına ilk gelen firma olma misyonuyla hareket eden Natron Bilgisayar, kartuş ve toner dolumu hizmeti sağlamaktadır.

Dört Dörtlük Kartuş ve Toner Dolumu

Zengin kartuş çeşitliliğine sahip olan firmamız, profesyonel bir şekilde dolum işlerini yapmaktadır. Dolum yapmadan önce kalite kontrol yapılarak en iyi dolum önerisi müşteriye sunulur. Müşterinin onayladıktan sonra gerekli prosedürler yerine getirilir. Mürekkep ya da toner kartuşları kullanmanız için ilk olarak uzman ekibimiz inceler sonra müşteriye teslim eder. Tüm yazıcıların renkli ya da siyah olmak üzere toner dolumları firmamız kapsamında yapılmaktadır. Herhangi bir sorun kapsamında da müşteriye iade geçilir. Tüm bu, kartuş ile toner dolumu hizmetinden yararlanmak için internet sitemiz üzerinden form doldurarak, facebook adresimizden ya da telefon numaramız ile bize ulaşarak adres bildirmeniz yeterli olacaktır.

 

10 yıllık sektör deneyimi olan Natron Bilgisayar, işinde uzman kadro ve marka olması ile müşterilere kartuş ya da toner dolum konusunda güven vermektedir. Hizmetimizde yer alan dolum ve yenileme çalışmaları sayesinde daha uzun yazıcı kullanıma sahip olursunuz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti düşünen firmamız, uygun fiyat ve kaliteli iş bitiriciliği ile piyasada öncü konumdadır.