Laptop Tamiri & Bakımı

Laptop Tamiri & Bakımı

Laptop Tamiri

İstanbul’un her yerine laptop tamiri & bakımı hizmeti sağlayan firmamız, her müşterimize laptop bakım, onarım ve tamir hizmeti sunmaktadır. Müşterinin isteğine ve problemin durumuna göre laptop cihazını yerinde ya da mağazamızda gerekli işlemlerini yaparak müşteriye hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.

 

Kurumsal ya da bireysel tüm müşterilere hizmet sağlayan ekibimiz, 10 yıldır sektörde olması ve alanında en iyi laptop tamiri & bakım ekibini bulundurması nedeniyle müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Müşterilere kaliteli hizmet sunan Natron Bilgisayar, yüzlerce referansı ile müşterilere güven vermektedir. Müşterinin laptop konusunda yanında olan firmamız, pratik iş bitiriciliği sayesinde hızlı bir çözüm sunmaktadır.

laptop tamiri & bakımı

Laptop Tamiri & Bakım Hizmeti

Profesyonel ekip ile yoluna devam eden Natron Bilgisayar, laptop tamiri & bakımI hizmeti ile müşterilerin markası ne olursa olsun laptoplarında oluşan sorunları gidermektedir. Laptop cihazlarda güncelleme, format atma, sistem güncellemesi yapma, pil değiştirme, ısınma sorunlarını ve yavaş açılmasını çözme konusunda en iyi firma olan Natron Bilgisayar, hem kaliteli iş yaparken hem de müşterinin istediklerini en iyi şekilde icra etmektedir.

 

Laptop konusunda uzun süredir çalışan ekibimiz, müşterilerin isteğine göre yerinde hizmet sağlamaktadır. Müşterinin bu konuda yapması gereken; iletişim kanalları itibariyle bizlere ulaşmak ve gerekli bilgileri vermektir. Teknik ekibimiz, çok kısa sürede verilen konuma ulaşarak laptop cihazlardaki varsa sorunu yoksa bakım işlerini yaparak müşteriye teslim eder.

  • Bilgisayarların bakım, onarım çalışmaları
  • Donanım, eklenti güncellemeleri
  • Format, yedekleme, kurulum sorunlarını giderme
  • Bilgisayarın açılmaması, açılırken farklı hataların ekrana yansıması, yavaş açılması
  • Bunun gibi tüm sorunlarınız için Natron Bilgisayar daima hizmet sağlamaktadır.

Kaliteli Laptop Tamiri & Bakımı

Müşterilerin yüksek ücret ödeyerek satın aldığı ve özel olarak kullandığı laptop cihazları müşterinin isteğine göre yerinde inceleyerek müşteriye teslim ediyoruz. Kaliteli laptop tamiri & bakımı işi yürüten, vizyon ve misyon olarak bu işi meslek haline getirmiş ekipten oluşan Natron Bilgisayar, müşterilerin laptop konusunda yanında olmaktadır. İstanbul’da bulunan fonksiyonel olarak geniş iş yapan firmamız, kurumsal ve bireysel müşterilere severek hizmet sağlamaktadır.

 

Müşterilerimize ayırt etmeden hizmet sağlayan firmamız, uygun fiyat ve geniş ödeme seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır. Laptop cihazlarında oluşan sorunu çözen ekibimiz, müşterilere iş bitimi verdikleri direktifler ile sonraki zamanlarda laptop cihazı nasıl koruması ve neler yapması konusunda bilgi vermektedir.