Web Tasarım ve E-Ticaret

Web Tasarım ve E-Ticaret

Web Tasarım

10 yıldır sektörde hizmet sağlayan firmamız, web tasarım ve e-ticaret alanındaki başarısı ve çalışmaları ile “müşterilerin bilgisayarcısı” olarak bilinmektedir. Müşterilerin elektronik ticarette hedef koyduğu ya da hayal ettiği girişimleri yapan Natron Bilgisayar, alanında uzman ekiple müşterilerin yanında bulunuyor.

Web tasarım ve e-ticaret

Yaklaşık 10 yıldır sektörde yer alan firmamız, web tasarım alanında yaptığı uzmanlık gerektiren çalışmalar ile müşterilere hem hizmet hem de güven sağlamaktadır. Müşterilerin web tasarım ve e-ticaret alanında istekleri doğrultusunda alanında en iyi web tasarımcıları barındıran Natron Bilgisayar, kısa sürede işlerinizi çözüme kavuşturuyor.

Pratik Web Tasarım Çözümleri

Web tasarım alanında yapmış olduğumuz çalışmalar ve harika tasarımlar sayesinde müşterilere yeni çözümler sunabilmektedir. Her sektöre hitap eden tasarımlar sayesinde internet alanında site kurmak ya da mevcut sitesini revize etmek isteyenlere yardımcı olmaktadır. Bünyemizdeki kadro ile, hem web tasarım hem de web alanında çözümler ile müşteriyle buluşmaktadır. Müşterinin bu kapsamda örnek olarak internet sitemizi kontrol etmeleri, iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşmaları ve isteklerini belirtmeleri yeterlidir. Kısa sürede istekleri için çalışan ekibimiz, hızlı bir şekilde müşterinin hayal ettiğini ortaya koyacaktır.

 

Yüzde yüz memnuniyet ilkesi ile hareket eden firmamız, internet siteleri için entegre, SEO çalışmalarına uygun tema ve gerekli işlemler ile müşterinin arama motorlarında ön sırada bulunması için çalışmalarını sürdürmektedir. Web tasarım &  e-ticaret alanında düşündüklerini uygulamaya koymak için Natron Bilgisayar, müşteriler ile birlikte çalışma yürütmektedir.

  • Arayüz Tasarımı Çalışması
  • Kurumsal Kimlik Çalışması
  • Kurumsal Mail Hizmeti
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım ve E-Ticaret Hizmeti

Hem web tasarım hem de e-ticaret hizmeti veren firmamız, ticarete atılmak isteyen tüm müşterilerimize hem teknik hem de uygulamayla yardımcı olmaktadır. Sosyal medya araçları ile ürün satmak isteyen ya da internet sitesinden para kazanmak isteyen tüm müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bu konuda derin hassasiyet ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 

Firmamız bünyesinde alacağınız tüm web tasarım & e-ticaret işleriniz için oldukça uygun fiyat tarifesi uygulamaktayız. Ayrıca, 10 yıllık sektör olmamız nedeniyle ödeme seçeneklerinde müşteriye uygun seçenekler sunuyoruz. Bunlar; Kredi kartı ile ya da nakit ödeme kolaylığı. Müşterilerimize yardımcı olmak için sistem güvenliğine de önem veriyoruz. Bu konudaki önlemlerimizi alıyor ve müşteriye iletiyoruz. Müşterinin son olarak ne yapması gerektiğini, ifade ediyor ve işlemler sonrasında da destek sağlıyoruz.