Yazıcı Teknik Servis Hizmeti

Yazıcı Teknik Servis Hizmeti

Yazıcı Tamiri

10 yıldır bilgisayar ve donanımları üzerinde hizmet veren Natron Bilgisayar, yazıcı konusunda verdiği yazıcı teknik servis imkanı ile müşterilerin yanında bulunmaktadır. Natron Bilgisayar, Tüm kurumsal ya da bireysel müşterilerin yazıcı sorunlarını, bakımlarını ya da onarım gerektiren işlemlerini başarılı bir şekilde icra etmektedir.

 

Sektördeki uzmanlığı sayesinde öne çıkan firmamız, İstanbul’un her yerine yazıcı tamiri hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimizin markası ne olursa olsun gerekli işlemleri yaparak müşterinin yazıcısını tamir etmekteyiz. Tecrübelerimiz ve bilgimiz doğrultusunda müşterilerimizin yazıcılarını hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde gerekli işlemlerini yapmaktayız. Problemin durumuna göre yerine ya da mağazamızda inceleyerek kısa sürede teslimatını sağlamaktayız. Bu konuda müşterimiz, hem verdiğimiz referanslar hem de gerekli iletişim adresleri ile bizlere güvenebilir.

Yazıcı Teknik Servis

Yerinde Yazıcı Servisi

Müşterimizin acil olarak yazıcı işi olması nedeniyle yerinde yazıcı teknik servis imkanı sağlamaktayız. Uzun süredir piyasada olmamız ve profesyonel ekibimizi bünyemizde barındırmamız nedeniyle sektörde en çok gördüğümüz yazıcı sorunları şöyledir:

  • Yazıcıya gönderilen belge çalışmaması
  • Kartuş bitimi, sorunları
  • Baskı uygulanamaması
  • Yazıcıya elektrik gelmemesi
  • Web dosyalarının ya da Excel dosyalarının yazdırılmaması, yazdırılırken hata oluşması
  • Fotoğrafların yazıcıda görülmemesi
  • Yazıcıya bağlanma sorunu

Bunun gibi tüm yazıcı sorunlarını kısa sürede çözüyor ve yazıcıyı teslim ediyoruz. Kurumsal firmalardaki yazıcı çoğunluğunu ise; daha fazla personel ile gün içerisinde bakım işlemlerini yapıp teslimini sağlıyoruz.

Güvenilir Yazıcı Teknik Servis

Yazıcı tamiri konusunda müşterilerimizin beklediği en büyük özellik; mağazanın güvenilir olmasıdır. Farklı firmaları tercih eden müşterilerimiz mağdur duruma düşmesi sonucunda yazıcı konusunda güven sorunu yaşamaktadır. Bu sorunu gidermek için firmamız, gerekli vergi levhası, yüzlerce başarılı referans ve mevcut konumu ile müşterilere güven sağlamaktadır. A’dan Z’ye tüm yazıcılarla ilgilenen ekibimiz, en kaliteli ve hızlı şekilde yazıcılardaki sorunu çözmek için yanınızda bulunmaktadır.

 

Müşterinin bu süreçte yapması gereken tek şey; Natron Bilgisayar ekibinin internet sitesinden ya da telefon numarasından iletişim kurarak gerekli konum bilgilerini iletmektedir. Ekibimiz kısa süre içinde iletişime geçerek vermiş olduğunuz konuma gelecektir. İsteyen müşteriler mağazamıza gelerek misafirimiz de olabilir. Firmamız İstanbul’daki uygun fiyatlı yazıcı tamiri hizmeti sağlayan kuruluştur. Firmamızda asla yan sanayi ürünler kullanılmamaktadır. Tüm teknik donanımlarımız kendi bünyemiz çerçevesinde garantilidir.