Yerinde Teknik Servis

Yerinde Teknik Servis

Teknik Servis Hizmeti

Natron Bilgisayar olarak, 10 yıldan fazladır bilgisayar ya da notebook bakım, onarım ya da tamir işlerini alanında profesyonel kadroyla birlikte başarılı şekilde yerinde teknik servis imkanı ile yürütüyoruz. Firma olarak geniş iş görüşü olarak yürüttüğümüz sistemde yerinde teknik servis imkanı sağlayarak müşteri memnun ederek teknolojik ürünün servis işlemlerini yürütüyoruz.

 

Firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar, yüzlerce müşteriyi teknolojik cihazların bakımı, onarımı, gerekli incelemelerin yapılması, cihazda oluşan sıkıntıların giderilmesi ve tüm tamir işlemlerini müşterinin vereceğe adrese gelerek kısa sürede yapmaktayız. Müşteriye bu konuda hem güven verirken hem de problemini kısa sürede çözerek memnun kalmasını sağlamaktayız.

yerinde teknik servis

Yerinde Teknik Servis Hizmetimiz

Alanında uzman kadroya sahip Natron Bilgisayar, müşterilerin memnun kalması için acil teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetin temel amacı; kurumsal ya da bireysel tüm müşterin bilgisayar, laptop, ya da notebook cihazlarını kısa sürede yerinde bakım, onarım ya da tamir işlemini yaparak müşteriye teslim etmektedir. Müşterinin teknolojik ürünü bozulduğunda kısa sürede hizmet bulması misyonlarımız arasında yer almaktadır.

 

Müşterilerimize mağazamızda hizmet vermek yerinde acil teknik servis imkanı ile pratik bir şekilde cihazdaki sorunu gidererek müşteriye teslim etmekteyiz. Cihazlardaki yavaşlama, açılmama, güncelleme yükleme, sistem güvenliği, dosya ekleme/çıkartma, virüs temizliği, hata tespiti ve müşterinin cihazdan istediklerini tespit edip müşterinin belirtmiş olduğu konumda Natron Bilgisayar olarak hizmet sağlamaktayız.

  • Bilgisayarların bakım, onarım çalışmaları
  • Sunucu kurulumu ve teknik detayların yapılması
  • Donanım, eklenti güncellemeleri
  • Format, yedekleme, kurulum sorunlarını giderme
  • Bilgisayarın açılmaması, açılırken farklı hataların ekrana yansıması, yavaş açılması
  • Bunun gibi tüm sorunlarınız için Natron Bilgisayar daima hizmet sağlamaktadır.

Müşterilerimizin Yanındayız

10 yıllık profesyonel teknik servis hizmeti veren Natron Bilgisayar ekibi, müşterinin belirtmiş olduğu konumlara hızlı şekilde alanında uzman kadro ile gelerek bilgisayarlara, cihazlara, güvenlik sistemlerine yardımcı olmaktadır. Bunun için müşterilerimizin bize, www.natronbilgisayar.com adresinden gerekli bilgileri vermesi ya da telefon numaramız olan 0216 396 68 69 ile iletişim kurması yeterli olacaktır. Teknik ekibimiz çok kısa sürede müşterinin vereceğe konuma gelerek cihazınızla ilgilenerek gün içerisinde problemi çözmeye çalışacaktır. Tüm müşterilerimizin cihazların markası ne olursa olsun uzman ekibimizle yanında bulunuyor ve teknik servis işlemlerini başarılı şekilde müşteriye sağlıyoruz.

 

Yerinde teknik servis imkanımız problemin büyüklüğüne göre değişmektedir. Eğer müşterilerimizin problemleri gün içerisinde çözülebilecek türdeyse hemen olay yerine intikal etmekteyiz. Lakin yanma, ya da farklı sunucu sorunları olursa dükkanımızda müşterimizin cihazını 2-3 gün süreyle misafir etmekteyiz. Uzun süredir sektörde olmamız ve yüzlerce referans toplamış olmamız nedeniyle müşterilerimize güven sağlamaktayız. Ayrıca, kurumsal ya da bireysel tüm müşterilerimiz için oldukça uygun fiyat tarifesi uygulamaktayız. Müşterilerimizin servis sırasında cihazları tamamen kontrolümüz altında olup kendi garantimiz bünyesindedir. Cihazınızı alıp farklı firmada işlem yaptırmayız.